Emre Durmuş Kimdir ?

1993 yılında dünyaya gelen Emre Durmuş, 2015’ten bu yana dünyayı geziyor ve bu gezilerde yaşadığı deneyimi Youtube hesabı üzerinden paylaşıyor.Hatay’da büyüyen Emre Durmuş, henüz lise yıllarında Türkiye’nin birçok şehrini otostopla gezmeye başladı. Ardından elektrik ve elektronik mühendisliği bölümünü kazandı ve İstanbul’a yerleşti. Üniversiteyi bıraktıktan sonra evindeki tüm eşyaları satıp farklı ülkelere seyahat gerçekleştirmeye başladı. Bir süre kendisi gibi gezgin olan Yağmur Arat ile aşk yaşadı, ikili beraber gezdikleri ülkeleri sosyal medyadan paylaşıyordu.

Peki Emre Durmuş kimdir ?

Bir de Emre’yi kendinden dinleyelim!

Merhaba ben Emre, Sırtçancamla beraber 2015 yılından beri dünyayı geziyorum. Şimdiye kadar 40’dan fazla ülkede ve yüzlerce farklı destinasyonda bulundum. Minimalist yaşam anlayışında dünya turu ile başlayan maceram, artık dünyanın bir yerlerinde yaşamaya evrildi. Sürdürülebilir bir yaşam kurmaya karar vermemle beraber sorduğum cevapların bir çoğunu yolda buldum. Bugün yaptığım işten keyif alıyorum, öğreniyorum, deneyimliyorum. Benim gibi hayatını sorgulayan ve değiştirmek isteyen binlerce insana dünyanın farklı yerlerinden bin bir türlü yaşam modeli sunuyorum.

Aşağıda bulunan linklerden Emre’nin sitesini ziyaret edebilir, yazdığı seyehat yazılarını okuyabilir, ayrıca seyehat esnasında çektiği videoları izleyebilirsiniz.

>> Yol Günlükleri

>> Emre DurmuşBir cevap yazın