Takip Edin

Kültür&Sanat

Barış Sari Albüm Lansman Gecesiyle Müzikseverlerle Buluştu

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Barış Sari’nin 8 şarkıdan oluşan yeni albümü ”Babam”ın BAOB konser salonunda lansman tanıtımı yapıldı.Katılımın yoğun olduğu lansman gecesinde albümde yer alan eserleri seslendiren şarkıcı Sari, albümede isimini veren çıkış şarkısı ”Babam” ın yakında klipleneceği müjdesinide sevenleri ile paylaştı. Gece sonunda konuştuğumuz şarkıcı Barış Sari şu ifadeleri kullandı;

”Albümle ilgili çok emek verdik çok uğraştık geniş bir kitleye hitap etmek adına farklı tellere dokunduk dinleyen herkesin kendinden bir parça bulabileceği bir albüm oldu yani çok mutlu ve gururluyum emeği geçen herkese teşekkür ederim ediyorum.”

Geceye katılan isimlerden biride Yazar ve besteci Cumhur Çiğci idi. Barış Sari hakkında sorduğumuz soruya tüm samimiyeti ileşu cevapları verdi.

”Müzik insanın ruhuna dikilen bir elbise gibidir, bazen herkes onu taşıyamıyabiliyor veya herkese yakışmıyor. Allah barışın üstüne öyle güzel elbise dikmiş ki, O’na yakışıyor ve duygusunu taşıyor. Sanatçı ve müzisyen olmak sabır isteyen bir iş elbette o elbise zaman zaman tozlanacak ama Barış üstündeki o tozu silkecek kadar yetenekli ve güçlü biri.”


Kültür&Sanat

Ekin Uzunlar Kırıkkale’de konser verdi

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Kırıkkale’nin geleneksel Ramazan sokağı etkinlikleri kapsamında Karadeniz’in sevilen ismi Ekin Uzunlar konser verdi.Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında düzenlenen ve Kırıkkale Belediyesi’nce gerçekleştirilen Ramazan sokağı etkinliklerinde Karadeniz müziğinin güçlü sesi Ekin Uzunlar verdiği konserle hayranlarını coşturdu. Alanı dolduran 7’den 70’e binlerce kişi Uzunlar’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla keyif dolu anlar yaşadı. İzleyiciler ise bu keyif dolu anları cep telefonlarıyla görüntüledi. Konser sonrası belediye başkanı Mehmet Saygılı adına Ekin Uzunlar’a Kırıkkale’ye has olan süt şekeri hediye edildi.

Konserden Kareler;Devamını oku

Kültür&Sanat

Seyfullah Çakmak, Ürgüp’te Sahne Aldı

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Ürgüp Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Ramazan Sokağı’ etkinlikleri kapsamında ünlü ilahi sanatçısı Seyfullah Çakmak anneler gününe özel bir konserle Ürgüp’te sahne aldı.

Devamını oku

Kültür&Sanat

Megastar Tarkan, Moskova’da Hayranları ile Buluştu

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Türk pop müziği sanatçısı Tarkan, uzun bir aradan sonra Rusya’nın başkenti Moskova’da konser verdi. Türkiye-Rusya Karşılıklı Kültür ve Turizm Yılı çerçevesinde Crocus City Hall’de düzenlenen konserde Tarkan’ı binlerce Rus hayranı dinledi.


Devamını oku

Trend