Takip Edin

Kültür&Sanat

Emre Aydın, Yeni Şarkı Öncesi Bahar Turnesinde!

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Hayatımıza girdiğini günden bugüne yazdığı sayısız hit şarkıyla hafızamıza kazınan, Türk Rock müziğinin en üretken isimlerinden Emre Aydın, çok yakında yayınlayacağını açıkladığı yeni şarkısı ‘Her Şey Biraz Hala Sen’ için çalışmalarını sürdürüyor.Yeni şarkı öncesi yoğun bir bahar turnesine çıkan sanatçı, Nisan ayının sonuna kadar sırasıyla Mersin, Gaziantep, Mardin, İstanbul, Balıkesir, Edirne, Lüleburgaz, Muğla ve Denizli’de sahne alacak.


Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kültür&Sanat

Barış Sari Albüm Lansman Gecesiyle Müzikseverlerle Buluştu

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Barış Sari’nin 8 şarkıdan oluşan yeni albümü ”Babam”ın BAOB konser salonunda lansman tanıtımı yapıldı.Katılımın yoğun olduğu lansman gecesinde albümde yer alan eserleri seslendiren şarkıcı Sari, albümede isimini veren çıkış şarkısı ”Babam” ın yakında klipleneceği müjdesinide sevenleri ile paylaştı. Gece sonunda konuştuğumuz şarkıcı Barış Sari şu ifadeleri kullandı;

”Albümle ilgili çok emek verdik çok uğraştık geniş bir kitleye hitap etmek adına farklı tellere dokunduk dinleyen herkesin kendinden bir parça bulabileceği bir albüm oldu yani çok mutlu ve gururluyum emeği geçen herkese teşekkür ederim ediyorum.”

Geceye katılan isimlerden biride Yazar ve besteci Cumhur Çiğci idi. Barış Sari hakkında sorduğumuz soruya tüm samimiyeti ileşu cevapları verdi.

”Müzik insanın ruhuna dikilen bir elbise gibidir, bazen herkes onu taşıyamıyabiliyor veya herkese yakışmıyor. Allah barışın üstüne öyle güzel elbise dikmiş ki, O’na yakışıyor ve duygusunu taşıyor. Sanatçı ve müzisyen olmak sabır isteyen bir iş elbette o elbise zaman zaman tozlanacak ama Barış üstündeki o tozu silkecek kadar yetenekli ve güçlü biri.”


Devamını oku

Kültür&Sanat

Şarkıcı Zara’ dan Avustralya Çıkarması

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Güzel şarkıcı Zara geçtiğimiz günlerde Avustralya’nın iki ayrı şehri Sidney ve Melbourne’de sevenleri ile buluştu.Ünlü şarkıcı Zara, geçtiğimiz günlerde Sidney ve Melbourne’de iki konsere imza attı. Şarkılarını bu kez Avustralya’daki müzikseverler için söyleyen sanatçı, seyircinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Biletlerin satışa çıkar çıkmaz tükenmesinden duyduğu mutluluğu ifade eden Zara, geniş repertuvarı ve güçlü sesi ile dinleyicileri mest etti.

Sosyal medya’da paylaştığı bir videonun altında şu notu düştü;

” Bu muhteşem hanımefendi 86 yaşında. Sahneye gelip bana 50 $ taktı. Hayatımda ilk defa böyle birşey görüyorum. Cebinden çıkarıp çıkarıp takıyordu bize, çok mutlu olmuş, çok beğenmiş bizi🤣 O kadar samimi ve o kadar Can hali vardı ki dün gece hepimizi kırdı geçirdi. Yetmedi bizimle oynadı. Hem de “çaça” dansı. Birilerini daha çağırdı sahneye, onlar gelmeyince kızdı😆 Maaşallah sana, Helal olsun teyzem sana… Başımızın tacı oldun, hepimizin kalbini fethettin. Anın kıymetini bilen halinle örnek oldun. Sağlıkla ve sevdiklerinle nice yaşlara ”


Devamını oku

Kültür&Sanat

Bülent Parlak’ tan Beyin Yakan Oyun

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Çok güzel hareketler bunlar’ın sevilen yüzü Bülent Parlak, yeni oyunu ”Bülent Beyin Hikayesi” Oyuncu kadrosu ve teknik ekibi ile izleyenlere güzel bir oyun vadediyor. Uğraş Güneş’in yazdığı Murat Eken’ in yönettiği ”Bülent Beyin Hikayesi” Türkiye’nin her yerinde seyirci ile buluşmaya devam ediyor.

Beyninizi nasıl bilirdiniz? Karışık? Buruşuk? Mucizevi? Yetersiz? Beyniniz sizi yönetirken içerde neler oluyor dersiniz? Üzüldüğünüzde, sevindiğinizde, kızdığınızda, aşık olduğunuzda, depresyona girdiğinizde; beyniniz ne gibi mücadeleler veriyor? Beyin organlarla nasıl bir iletişim kuruyor? İnsan beyni de insan olsaydı ne olurdu?… Bütün bu soruların cevabını, Bülent Bey’in kadrolu Beyin’i veriyor.

Bülent Bey hayatına devam ederken, Bülent Bey’i yöneten Beyin dile geliyor, insanın kaderi baştan yazılıyor. Tiyatro Bal Porsuğu tarafından sahnelenecek olan “Bülent BEYİN Hikayesi”, insan beyninin içerisine giriyor ve sırrı halen tam olarak çözülemeyen ‘Beyin’in organlarla verdiği yönetim mücadelesini tiyatro sahnesine taşıyor. Beyin karakterine, Bülent Emrah Parlak’ın hayat vereceği “Bülent BEYİN Hikayesi”ni Uğraş Güneş yazdı, Murat Eken yönetti.Dijital Konuk Oyuncu Olarak ; Burcu Biricik, Barış Arduç, Sarp Apak, Şahin Irmak, Ersin Korkut, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Necip Memili, Melis Birkan, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Erdem Baş ve Murat Eken’in diğer organları canlandırdığı bu iki perdelik komedi; 3D Mapping teknolojisiyle tiyatronun iç içe geçtiği bir sahneleme tekniği kullanarak alanında bir ilki hayata geçiriyor. Beyini beyine beyinle anlatan “Bülent BEYİN Hikayesi”, Funorg işbirliğiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.Devamını oku

Trend