Takip Edin

Kültür&Sanat

Nuray Hafiftaş’ın ”Yarim” Şarkısı Yayınlandı!

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Geçtiğimiz yıl tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Hafiftaş’ın yayınlanmayan ‘Yarim’ şarkısı ölümünün birinci yılında Poll Production etiketi ile yayınlandı.

Sözü ve müziği Salih Köse’ye, aranjesi Ceyhun Çelikten’e ait olan ‘Yarim’ şarkısı Nuray Hafiftaş hayranlarına son bir hatıra niteliği taşımaktadır.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kültür&Sanat

Emre Aydın, Yeni Şarkı Öncesi Bahar Turnesinde!

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Hayatımıza girdiğini günden bugüne yazdığı sayısız hit şarkıyla hafızamıza kazınan, Türk Rock müziğinin en üretken isimlerinden Emre Aydın, çok yakında yayınlayacağını açıkladığı yeni şarkısı ‘Her Şey Biraz Hala Sen’ için çalışmalarını sürdürüyor.Yeni şarkı öncesi yoğun bir bahar turnesine çıkan sanatçı, Nisan ayının sonuna kadar sırasıyla Mersin, Gaziantep, Mardin, İstanbul, Balıkesir, Edirne, Lüleburgaz, Muğla ve Denizli’de sahne alacak.


Devamını oku

Kültür&Sanat

Barış Sari Albüm Lansman Gecesiyle Müzikseverlerle Buluştu

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Barış Sari’nin 8 şarkıdan oluşan yeni albümü ”Babam”ın BAOB konser salonunda lansman tanıtımı yapıldı.Katılımın yoğun olduğu lansman gecesinde albümde yer alan eserleri seslendiren şarkıcı Sari, albümede isimini veren çıkış şarkısı ”Babam” ın yakında klipleneceği müjdesinide sevenleri ile paylaştı. Gece sonunda konuştuğumuz şarkıcı Barış Sari şu ifadeleri kullandı;

”Albümle ilgili çok emek verdik çok uğraştık geniş bir kitleye hitap etmek adına farklı tellere dokunduk dinleyen herkesin kendinden bir parça bulabileceği bir albüm oldu yani çok mutlu ve gururluyum emeği geçen herkese teşekkür ederim ediyorum.”

Geceye katılan isimlerden biride Yazar ve besteci Cumhur Çiğci idi. Barış Sari hakkında sorduğumuz soruya tüm samimiyeti ileşu cevapları verdi.

”Müzik insanın ruhuna dikilen bir elbise gibidir, bazen herkes onu taşıyamıyabiliyor veya herkese yakışmıyor. Allah barışın üstüne öyle güzel elbise dikmiş ki, O’na yakışıyor ve duygusunu taşıyor. Sanatçı ve müzisyen olmak sabır isteyen bir iş elbette o elbise zaman zaman tozlanacak ama Barış üstündeki o tozu silkecek kadar yetenekli ve güçlü biri.”


Devamını oku

Kültür&Sanat

Şarkıcı Zara’ dan Avustralya Çıkarması

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Güzel şarkıcı Zara geçtiğimiz günlerde Avustralya’nın iki ayrı şehri Sidney ve Melbourne’de sevenleri ile buluştu.Ünlü şarkıcı Zara, geçtiğimiz günlerde Sidney ve Melbourne’de iki konsere imza attı. Şarkılarını bu kez Avustralya’daki müzikseverler için söyleyen sanatçı, seyircinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Biletlerin satışa çıkar çıkmaz tükenmesinden duyduğu mutluluğu ifade eden Zara, geniş repertuvarı ve güçlü sesi ile dinleyicileri mest etti.

Sosyal medya’da paylaştığı bir videonun altında şu notu düştü;

” Bu muhteşem hanımefendi 86 yaşında. Sahneye gelip bana 50 $ taktı. Hayatımda ilk defa böyle birşey görüyorum. Cebinden çıkarıp çıkarıp takıyordu bize, çok mutlu olmuş, çok beğenmiş bizi🤣 O kadar samimi ve o kadar Can hali vardı ki dün gece hepimizi kırdı geçirdi. Yetmedi bizimle oynadı. Hem de “çaça” dansı. Birilerini daha çağırdı sahneye, onlar gelmeyince kızdı😆 Maaşallah sana, Helal olsun teyzem sana… Başımızın tacı oldun, hepimizin kalbini fethettin. Anın kıymetini bilen halinle örnek oldun. Sağlıkla ve sevdiklerinle nice yaşlara ”


Devamını oku

Trend