Zeynep Bastık’tan konser çağrısı ”Tüm geliri Emine Bulut’un kızına bağışlayacağım”

Sanatçı Zeynep Bastık da, 28 Ağustos’ta gerçekleşmesi planlanan Çeşme’deki konserinin tüm gelirini eski kocası tarafından kızının gözü önünde katledilen Emine Bulut’un kızının eğitimi ve psikolojik desteği için bağışlayacağını duyurdu.Şarkıcı sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımlarda, “28 Ağustos Çarşamba günü Çeşme Amfi Tiyatro’daki konserimin tüm gelirini Emine’nin kızının eğitimi ve psikolojik desteği için ilgililere bağışlayacağım” ifadelerini kulandı.

Bastık’ın çağrısına yanıt veren sanatçılar; Anıl Piyancı, Aybüke Albere, Berkay, Can Ozan, Ceylan Ertem, Fikri Karayel, Grogi, Jabbar, Kalben, Nev, Oğuzhan Koç, Reynmen ve Yase konsere katılıp şarkı söyleyeceklerini duyurdu. Biletix komisyon hizmetini; Çeşme Belediyesi de kirayı geri iade edeceğini Bastık’a iletti.

Açılışın Zeynep Bastık tarafından yapılacağı ve ismi açıklanan sanatçılar dışında diğer sürpriz konukların da katılacağı ‘Emine Bulut Destek Konseri’nde sağlanan bilet satış gelirinin Bulut ailesine iletilmesi planlanıyor. Bastık ve ekibi, gelemeyecek olanların bile 1 bilet alarak Bulut’a destek olmasını bekliyor.

Bilet almak için tıklayın!