İbrahim Büyükak, eşiyle birlikte çektirdikleri 18 yıl önceki fotoğrafı yayımladı

Oyuncu İbrahim Büyükak, eşi Nurdan Beşen ile 18 yıl önce çekildiği bir fotoğrafını ‘önce-sonra’ notuyla sosyal medya hesabından yayımladı. Takpçilerinden onbinlerce beğeni alan paylaşıma birçok ünlü isimde yorum yapmayı ihmal etmedi.Ünlü oyuncunun sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafa yorum ve beğeni yağdı. Fotoğrafa yorum yapanlar arasında ünlü oyuncu Aslı Enver’de vardı. Enver, kalp emojisi koyarak fotoğrafı beğendiğini belli etti.

Şarkıcı Zeynep Bastık’ tan ise esprili bir yorum geldi; ”ben 26 yaşındayım bebeniz olabilirdim az daha sevgili olunsa..” Buna karşılık olarak İbrahim Büyükak ve Nurdan Beşen çiftinden sevgi dolu bir gülücük ifadesi geldi.

Peki İbrahim Büyükak Kimdir ?

20 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi >>Devamını okumak için tıklayın!

Peki Nurdan Beşen Kimdir ?

1983, Bursa doğumludur. İlköğretim ve Lise Eğitimini Bursa’da tamamladı. 2008 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu ve aynı yıl Haliç Üniversitesi >>Devamını okumak için tıklayın!