Şarkıcı Zeynep Dizdar Olaya Sessiz Kalmadı

Dün istanbul’da gerçekleşen trafik magandası olayı sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Şarkıcı Zeynep Dizdar’da sosyal medya hesabından konu ile ilgili sessizliğini bozarak şu ifadeleri kullandı; Sattıkları tüm ürünlerin içinde zehirli kin ve nefret tohumları olan bu markayı asla ve asla almayın aldırmayın. Hamile bir kadına saldırma zalimliğini gösteren bu şarlatanlara tepkinizi ürünleri almayarak gösterin. Burdan yediğiniz her baklavada hamile kadının bağırışı aklınıza gelsin. Ve o kadının sizin eşiniz olduğunu düşünün. Şimdi afiyet olsun.Peki Dün Neler Olmuştu ?

Dün İstanbul Pendik’te normal şeridinde seyreden bir araç trafik magandalarına yol vermedi. Bunun üzerine iki sürücü arasında tartışma çıktı. Tartışmanın sürmesi üzerine arkadan gelen araçta bulunan iki kişi yol vermeyen araçtaki çiftin önünü kesti. Sürücüyü araçtan indirmek isteyen iki maganda aracın şoför kapısını açamayınca önce aracın aynasını kırdı ardından aracın kaputuna çıkıp tekmeleyerek büyük zarar verdi.

Olay büyük tepki çekti. Hamile kadının ‘polisi arıyorum’ uyarılarına aldırış etmeyen şahıslar olay yerinden hızla uzaklaşmıştı, aynı gün emniyet güçlerinin gözaltına aldığı şahıslar  bugün içerisinde tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edildi ve tutuklanarak ceza evine gönderildi.

İşte O Görüntüler;Bir cevap yazın