Takip Edin

Magazin

Sevilen Şarkıcı Son Hareketi ile Beğeni Topladı

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Son zamanların dikkatleri üzerine çeken sanatçılarından şarkıcı Kürşat Zengin son hareketi ile beğenileri topladı. Resmi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf yüzlerce beğeni aldı.Yardımhane derneği ve Büyüdüm çocuk oldum platformu aracılığı ile afrika’ya yardım gönderen genç şarkıcı sevenlerinden tam not aldı. Gamze Özçelik, Tuğba Ünsal’ dan sonra Kürşat Zengin’de yardım kervanına katıldı.

Kürşat Zengin’in Kalp Yolu Şarkısından;


Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Cem Yılmaz, Gösterisinden Elde Edilen 300 Bin TL’yi Down Sendromu Derneği’ne Bağışladı

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Son olarak 2012 yılında Fundamentals gösterisiyle sahneye çıkan Cem Yılmaz yeni gösterisi Diamond Elite Platinum Plus ile sahnelere dönüş yaptı.İstanbul’daki gösterilerinde hayranlarıyla buluşan Cem Yılmaz örnek bir davranışta bulundu. Başarılı komedyen, son gösterinde elde edilen geliri Down Sendromu Derneği’ne bağışlayarak takdir topladı.

Cem Yılmaz, son gösterisinden elde edilen 300 bin TL’lik geliri Down Sendromu Derneği’ne bağışladı. Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan Cem Yılmaz, ”Bu akşamki gösterimizde,seyircim Down Sendromu Derneği’ne 300.000 TL gelir sağlamıştır. Her birinize tek tek teşekkür ederim” notunu yazdı.


Devamını oku

Magazin

Bomba İddia: İntihar Eden Avril Lavigne’in Yerine Benzeri Geçti!

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran Avril Lavigne’in öldüğü ve yerine kendisine çok bezeyen başka bir kişinin geçtiği iddia edildi. Bomba İddia: İntihar Eden Avril Lavigne’in Yerine Benzeri Geçti!Bu dudak uçuklatan şehir efsanesine göre olaylar şöyle gelişti. Kanadalı şarkıcı şöhrete kavuştuktan çok kısa bir süre sonra yani 2003 yılında öldü. Onun yerine ise Melissa Vandella adlı bir başka genç kız geçti.

Lavigne ile kendisine ikizi kadar benzeyen Vandella, tanıştılar ve kısa sürede arkadaş oldular. Hatta Lavigne onu stüdyoya götürüp nasıl şarkı söylemesi gerektiğini bile öğretti. Ondan sonra da Vandella, Avril Lavigne’in yerine geçti. Sahneye çıktı, ödül törenlerine katıldı, kırmızı halıda yürüdü.

Bu iddiayı savunanlara göre Avril Lavigne, hayatındaki en önemli kişi olan büyükbabasının ölümünden sonra hayata daha fazla tutunamadı ve kendi canına kıydı. Ondan sonra da Melissa Vandella, Avril Lavigne olarak hayatını sürdürmeye başladı. Hatta Lavigne’in plak şirketi de bu gerçeği bildiği halde açıklamadı ve Melissa Vandella ile çalışmayı sürdürdü. Bu tuhaf iddiaların ortaya atılma nedeni ise Avril Lavigne’in uzun süredir gözlerden uzak yaşaması.

Bir dönem evlilikleri, boşanmaları, şarkılarıyla hep gündemde olan Lavigne, 2015 yılından beri eskisi kadar ortalarda görünmüyor. Aslında bunun bambaşka bir nedeni var. Lavigne o dönemden bu yana Lime hastalığı ile mücadele ediyor. Sağlık sorunları nedeniyle de daha sakin ve gözlerden uzak bir hayat sürüyor.


Devamını oku

Magazin

Şarkıcı Niran Ünsal Siyasete Giriyor

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Şarkıcı Niran Uysal, 31 Mart 2019’da düzenlenecek yerel seçimde İstanbul’da Kavacık Mahallesi yönetimine girmeye hazırlanıyor.Cumhuriyet’te yer alan habere göre, Kavacık muhtar adayı mevcut muhtar Yusuf Kesici’nin listesinde yer alan Ünsal seçim afişinde de yer aldı. Ünlü şarkıcı bir dönem başını kapatarak başörtüsü kullanmaya başlamış ancak daha sonrasında ‘ticari kayıp yaşadığını’ söyleyerek başını yeniden açmıştı.

Ünsal, daha sonrasında “Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu, ben yılda 80 konser veriyordum, peruk takmak da çare olmadı” demişti.


Devamını oku

Trend