Takip Edin

Magazin

Sevilen Şarkıcı Son Hareketi ile Beğeni Topladı

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Son zamanların dikkatleri üzerine çeken sanatçılarından şarkıcı Kürşat Zengin son hareketi ile beğenileri topladı. Resmi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf yüzlerce beğeni aldı.Yardımhane derneği ve Büyüdüm çocuk oldum platformu aracılığı ile afrika’ya yardım gönderen genç şarkıcı sevenlerinden tam not aldı. Gamze Özçelik, Tuğba Ünsal’ dan sonra Kürşat Zengin’de yardım kervanına katıldı.

Kürşat Zengin’in Kalp Yolu Şarkısından;


Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Miray Akay ile Atilla Doğukan Türkyılmaz nişanlandı

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Güneş’in Kızları isimli dizi ile adını duyuran genç oyuncu Miray Akay 20 yaşındaki oyuncu Atilla Doğukan Türkyılmaz ile nişanlandı.İki genç oyuncunun nişanlanması sosyal medyada tepki çekti. Yapılan yorumların çoğu böylesi genç yaşta böylesi önemli bir kararın verilmesinin doğru olmadığını söylerken, çiftin bazı takipçileri mutluluk dilemekle yetindi.

Nişan’dan Bir Kaç Kare;Devamını oku

Magazin

Şeyma Subaşı’nın kitabı ön satışta!

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, ”Sadece Şeyma” adlı bir kitap çıkardı.Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı’dan sürpriz bir şekilde boşanan Şeyma Subaşı, sosyal medyadan kitap çıkaracağını ve bu yüzden çok heyecanlı olduğunu duyurmuştu. Şeyma Subaşı, “Kitabın adının Şeyma olacağını tahmin etmek çok da zor değil. Kitabımız geliyor. Ne kadar kaldı. Tam bir buçuk ayımız. Çok az kaldı ve çok heyecanlıyız.” demişti.

Subaşı’nın sosyal medya hesabından duyurduğu kitabının ise internet üzerinden satışı başladı. Subaşı kitabının ismini ”Sadece Şeyma” koydu. İnternet üzerinde satışa başlanan kitapla ilgili kısa bir tanıtım metni yayınlandı.Devamını oku

Magazin

Ünlü Oyuncu Youtube Kanalı Açtı

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Ünlü oyuncu Serkan Şenalp, youtube kanalı açtı. Arkadaşı Esengül Yılmaz ile dünyayı gezmeye başlayan Şenalp, gittiği ülkelerdeki merak edilen şeyler hakkında takipçilerine bilgiler veriyor.Uzun bir aranın ardından ünlü oyuncuyu bu defa televizyonda değil, farklı bir platform olan youtube üzerinde izlemeye başladılar. Takipçileri ünlü oyuncuyu yeniden böyle güzel bir proje ile karşılarında görmekten gayet mutlular.
Devamını oku

Trend