Takip Edin

Müzik

Emrah Güneş ve Grup Hayber’den sürpriz düet

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Tasavvuf sanatçısı Emrah Güneş, Ramazan ayı öncesinde iki farklı eser ile sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.Sözü ve müziği Emrah Güneş’e ait olan ”Medinem” isimli çalışmanın klip çekimleri Gaziantep ve Şanlıurfa’ da gerçekleşecek. Klibin yönetmen koltuğunda ise Umut Karadağ oturuyor. Melodi müzik etiketi ile yayınlanacak çalışmanın ramazan ayı öncesi netd müzik ve tüm dijital platformlarda yayınlanması planlanıyor.

Diğer çıkacak olan çalışmada ise sevilen ilahi grubu Hayber ile ”Rasul Allah (S.A.V)” isimli eseri birlikte seslendirecekler.

Sözü ve müziği Ömer Çelikay’a ait olan çalışma melodi müzik etiketi ile netd müzik ve diğer tüm dijital platformlarda yayınlanacak. diğer çalışmada olduğu gibi bu eserinde klip yönetmenliğini Umut Karadağ üstlenmektedir.Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Şarkıcı Onur Baytan’ın Mahşer’i Yayınlandı

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

O Ses Türkiye yarışmasına katılan, Ebru Gündeş’in takımında yer alan ve çeyrek finale kadar gelen Onur Baytan; Ebru Gündeş’in verdiği söz üzerine birlikte sahnede yer genç şarkıcı son olarak show tv’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde yer aldı.Şarkıcı Onur Baytan’ın DMC etiketi ile yayınlanan ”Mahşer” şarkısının sözü ve müziği Yiğit Mahzuniye ait olan şarkının yönetmen koltuğunda Hasan Doğan oturuyor.

Sözü ve müziği Hakan Tunçbilek’e ait olan Ayrılık Zor şarkısını Feride Hilal Akın ile yaptığı düet ile tanımıştık. Yaptıkları bu düet EV Yapımı Müzik platformunda yayınlandı ve bugüne kadar 55 milyon’dan fazla dinlenmişti.


Devamını oku

Müzik

Kubilay Karça ve Berk Coşkun’dan ”Daha Yeni Başladı”

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Sosyal medya fenomeni ve rap müziğin sevilen ismi Kubilay karça bir araya geldi. Uzun bir çalışmanın ardından ”Daha yeni başladı” geçtiğimiz günlerde Wovie etiketi ile tüm dijital platformlardaki yerini aldı.Sözü Berk Coşkun ve Kubilay Karça’ ya müziği ve düzenlemesi ise Berk Coşkun’a ait olan şarkının yönetmen koltuğunda Ahmet Can Tekin oturuyor.


Devamını oku

Müzik

Nurettin Polat, Hamdım Allah’ım Eserini Kliplendirdi

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Sevilen ilahi sanatçısı Nurettin Polat, İkra albümünde yer alan ”Hamdım Allah’ım” isimli ilahisini geçtiğimiz günlerde kliplendirerek melodi müzik etiketi ile netd ve tüm dijital platformlarda yayınladı.Sözü ve müziği Nurettin Polat’a ait olan eserin düzenlemesini Yunus Peker yaptı. Yönetmen koltuğunda ise Umut Karadağ oturuyor.


Devamını oku

Trend