Takip Edin

Müzik

Ufuk Beydemir’den Öyle Meşk Oldum

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Son aylarda “Sevda Gibi” albümünden çıkarttığı üst üste başarılı şarkılarla büyük beğeni toplayan ve yıl sonu değerlendirmelerine göre birçok medya ve mecra tarafından “Yılın En İyi Çıkış Yapan” sanatçısı unvanına layık görülen Ufuk Beydemir, albümünde yer alan “Öyle Meşk Oldum” adlı şarkısına video klip çekti!“Ay Tenli Kadın” şarkısıyla çok geniş kitlelere ulaşan, son haftalardaki samimi sosyal medya paylaşımlarıyla başarılarını tüm Türkiye’ye daha geniş bir şekilde yayan ve genç müzikseverlerin büyük sevgisini kazanan Ufuk Beydemir, müzik piyasasındaki yükselişini devam ettiriyor.

Çekimleri İstanbul Auto Plato stüdyosunda gerçekleştirilen ve Zoom Müzik etiketiyle yayınlanacak olan video klibin, yönetmen koltuğunda Ahsen Eser otururken klibin görüntü yönetmenliğini ise daha önce birçok başarılı kliple ödül kazanmış Eren Yıldız üstlendi. “Öyle Meşk Oldum” adlı yeni klibinde tasavvuf inanışı yanında dervişlik geleneğine de selam yollayan Beydemir, olağanüstü sözlerle, bir bireyin kendi iç dünyasına yolculuğunu saykodelik bir atmosfer yaratarak anlatmaya çalışıyor.Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Irmak Arıcı DMC ile Anlaştı

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Gece gibi gönlün isimli çalışması ile milyonların gönlüne taht kuran şarkıcı Irmak Arıcı, yeni projeler için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz günlerde DMC ile masaya oturan güzel şarkıcı 3 single 1 albüm için imzalar atıldı.

Devamını oku

Müzik

Şarkıcı Hakan Ergün Eylül Ayında Müzikseverlerle Buluşmaya Hazırlanıyor!

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

İlhan Şeşen’den aldığı “Gibi Gibiyim” eseriyle beğeni toplayan Anadolu Rock Müziği sanatçısı Hakan Ergün, Eylül veya Ekim aylarında Barış Manço ve İlhan Şeşen eseriyle ve rap şarkısıyla düet yaparak sevenleriyle cover rock tarzıyla tekrar buluşmaya hazırlanıyor.Anadolu Rock Müziği’nin sevilen isimleri arasında yer alan Hakan Ergün, 2018 Mayıs ayında ünlü sanatçı İlhan Şeşen imzası taşıyan “Gibi Gibiyim” adlı eser ile harika bir çıkış yaptı. Müzikal serüvenine Üsküdar Musiki Cemiyetinde başlayan sanatçı, geçtiğimiz yaza İlhan Şeşen imzalı “Gibi Gibiyim” adlı eser ile damga vurdu.

Hakan Ergün; “Usta sanatçı İlhan Şeşen’in bir eserini yorumlamak benim için büyük bir heyecan oldu. Önümüzdeki aylarda da Barış Manço ve İlhan Şeşen şarkısıyla sevenlerimle cover rock tarzıyla tekrar buluşacak olmanın heyacanını yaşıyorum. Parçayı müzikseverlere sunmak için sabırsızlanıyorum” dedi.Devamını oku

Müzik

Zakkum’dan Sürpriz Ceylan Köse Düeti ”Müsade Senin”

Dskultursanat

Yayınlanma tarihi

-

Zakkum, Ceylan Köse ile düet yaptığı yeni çalışması ”Müsade Senin” i geçtiğimiz günlerde DMC etiketi ile müzikseverlerle buluşturdu.Sözleri Cem Senyücel’e müziği ve düzenlemesi Yusuf Demirkol’a ait olan şarkının klip yönetmenliğini İmre Haydaroğlu üstlendi. Şarkının dijital platformlarda yeni yayınlanmasına rağmen çok güzel bir etkileşim sağladı.

Şarkı gerek altyapısı ile gerekse klipte kullanılan görsel efektlerle kendini belli ediyor, ve listelerde günden güne yükselmeye devam ediyor.


Devamını oku

Trend